Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 €

Toke ne shitje ne Shiroke perballe kalase Rozafa

  • Çmimi/m²: 20
  • Sipërfaqe (m²): 10001-20000
  • Adresa: Trabosh, siper bar restorant Marku
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar: 27/05/2017 19:47

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje truall te pozicionuar ne nje zone perfekte per ndertim me nje shtrirje te gjere ne kodren pergjate lumit Buna
qe i jep nje vizibilitet mjaft te larte truallit ashtu si dhe cfaredolloj ndertimi qe mund te ngrihet mbi te.
Ka nje siperfaqe prej 20 dynym (20000 m²),te mjaftueshme per ndertimin e nje kompleksi vilash pushimi.
Ofron nje pamje te mrekullueshme te te gjithe qytetit te Shkodres, kalase se Rozafes, lumit Buna dhe
pjeses jug-lindore te liqenit te Shkodres, si edhe ka nje largesi prej 1km larg Shirokes.
Eshte nje vend perfekt ku mundesohet qetesia, ajri i paster dhe nje pamje mbreslenese.
Disponon certifikate pronesie te rregullt.
Sipas planit rregullues te Shkodres lejohet ndertimi i vilave luksoze 3-kateshe, miratuar nga Keshilli Kombetar i Territorit.
Ka te perfshire nje linje elektrike qe eshte ne dispozicion te truallit.
Rruga per te vajtur tek trualli eshte e shtruar ne asfalt.

*Trualli ne rast shitje edhe mund te ndahet*

CMIMI 20’000 €/DYNYMI (20€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

190 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6975929bb842b18b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total