Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 €

Toke ne shitje ne Shiroke perballe Kalase Rozafa

  • Çmimi/m²: 20
  • Sipërfaqe (m²): 10001-20000
  • Adresa: Mali Tarabosh, siper bar restorant Marku
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 5 ditë, 21 orë
18403215_1741764019173297_1732762214466207639_n
18403292_1741764032506629_4266034646211641524_n18403362_1741763912506641_5103569825062513547_n18403495_1741763779173321_5947038619155913037_n18403632_1741763922506640_1366851743063380990_n18403651_1741763929173306_5438985772275871801_n18424214_1741764029173296_4767610731894307191_n18425110_1741764059173293_1418914301853072135_n

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje truall te pozicionuar ne nje zone perfekte per ndertim me nje shtrirje te gjere ne kodren pergjate lumit Buna
qe i jep nje vizibilitet mjaft te larte truallit ashtu si dhe cfaredolloj ndertimi qe mund te ngrihet mbi te.
Ka nje siperfaqe prej 20 dynym (20000 m²),te mjaftueshme per ndertimin e nje kompleksi vilash pushimi.
Ofron nje pamje te mrekullueshme te te gjithe qytetit te Shkodres, kalase se Rozafes, lumit Buna dhe
pjeses jug-lindore te liqenit te Shkodres, si edhe ka nje largesi prej 1km larg Shirokes.
Eshte nje vend perfekt ku mundesohet qetesia, ajri i paster dhe nje pamje mbreslenese.
Disponon certifikate pronesie te rregullt.
Sipas planit rregullues te Shkodres lejohet ndertimi i vilave luksoze 3-kateshe, miratuar nga Keshilli Kombetar i Territorit.
Ka te perfshire nje linje elektrike qe eshte ne dispozicion te truallit.
Rruga per te vajtur tek trualli eshte e shtruar ne asfalt.

*Trualli ne rast shitje edhe mund te ndahet*

CMIMI 20’000 €/DYNYMI (20€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

58 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 715929bcddece02

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total