Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

750,000 €

toke ne shitje

  • Çmimi/m²: 49
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: theth
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Postuar: 29/07/2017 17:59
  • Skadon: 39 ditë, 12 orë
2
3457t1

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e Madhe.

Prona është e parrethuar.Toka shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.
Ndodhet ne zonen Turistike te Thethit dhe ofron nje pamje mbreslenese te alpeve perreth.
Ndodhet larg smogut dhe zhurmes se qytetit.

🏷️ÇMIMI 75’000 € (49,5 €/m²)

🔈 I DISKUTUESHËM

——————————–
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

46 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 386597cb00db3429

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total