Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

21,792 €

TOKE NE SHITJE

  • Çmimi/m²: 60
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: VELIPOJE
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Postuar: 18/07/2017 10:13
  • Skadon: 22 ditë, 15 orë
s1
s2s3s4

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje Tokë/Arë me një sipërfaqe 363.2m² dhe me adresë: Velipojë, Baks-Rrjoll, (pas hotel VILUNI).
Toka Ka një sipërfaqe në formë drejtkëndore dhe është e rrethuar me murë me një lartësi 50cm.
– Ndodhet afër detin, (5 minuta në këmbë).
-Ndodhet në një zonë në zhvillim.
– Toka ka dalje në rrugë kryesore.
* DISPONON DUKUMENTA TË RREGULLTA*
*ÇMIMI: 60€/M²
* I DISKUTUESHËM*
-Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
+355666666765,
+355695292667
ose +355 22 247570
gjithashtu në adresën tonë
të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

50 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 291596dc32018227

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total