Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

411,248 €

Toke ne shitje

  • Çmimi/m²: 151
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Shkoder,
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Postuar: 17/07/2017 11:33
  • Skadon: 21 ditë, 16 orë
1
1

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershtatshme per ndertim banese private, te nje pallati, ambient sherbimi etj.

– Toka ka dalje ne rrugen kryesore Bajram Curri
si dhe ne Unazen e qytetit.

– Ne perberje te tokes eshte nje shtepi e vjeter
dy kateshe me siperfaqe 386,3 m² per kat.

– Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt
pronesie.

* CMIMI 20’000 LEKE/M² (I NEGOCIUESHEM).

– Te interesuarit mund te na kontaktojne ne
keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

143 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 389596c827534561

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total