Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

320,000 €

TOKE NE SHIJE, LEZHE

  • Çmimi/m²: 40m² €
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Tale, Lezhe.
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: sun real estate.
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Pamje piktoreske
  • Postuar: 30/06/2017 18:21
  • Skadon: 36 ditë, 1 orë
toke.01jpg
toke02toke04toke05toke012toke06

Përshkrimi

Sun Real Estate Ofron për shitje një Tokë + Arë me sipërfaqe, 8000m² me adresë: Tale, Lezhe dhe 2km e 500m nga bregu i detit.

* Përbërja e Tokës:
– Ndodhet një ndertesë/shtëpi në
proçes ndërtimi me sipërfaqe 200m².
– Ndodhet edhe një magazinë me sipërfaqe 48
m².
– Disa pemë dhe dy palme.

* Çmimi:40€/ m²

* I DISKUTUESHËM*

-Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

49 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 44459567a761584f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total