Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

870,000 €

Toke ne Radhime

  • Çmimi/m²: 160
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Radhime
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 63 ditë, 2 orë
19441391_10158890781260367_1579066761_n

Përshkrim

Trualli ndodhet në Radhime,ne rrugen Vlore-Orikum, ka një sipërfaqe prej 5415 m2, dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pamje fantastike dhe dhe pozicion ideal për të ndërtuar resort apo kompleks vilash. Pamja dhe vendi jane nder me te miret prane bregdetin e Vlores. Investim dhe sukses i garantuar. Për më shumë informacion na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 84 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 9775950f91a87995

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total