Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150,000 €

toke ne fshatin turistik gjinar – 8.3 dylym

  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: gjinar
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0692234094
  • Postuar: 05/12/2016 06:55
  • Skadon: 43 ditë, 7 orë

Përshkrimi

Shitet toke 8.3 dylym ne fshatin turistik gjinar elbasan .

Eshte me dokumentacion te rregullt .

Ndodhet shume prane qendres ku ka vende bosh dhe shume pisha .mund te perdoret per biznes te ndryshem .

Nese doni me shume informacion kontaktoni ne 0692234094 ose Email ervissinani1992@gmail.com

Nuk ka tag

444 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 345844a9b013796

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total