Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35,000 €

Toke ne Durres

  • Çmimi/m²: 14
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Durres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695762931
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 35 ditë, 1 orë
18716609_1329029737165755_86506592_n
Toke ne Durres - Fotografia 1

Përshkrim

Disponojmë tokë në një zonë shumë të qetë dhe piktoreske në Rromanat te Durresit.Trualli prej 2500 m2 ndodhet buzë rruge,me mundesi zhvillimi te tipologjive te ndryshme te bizneseve ose per banim.Zona ku ndodhet toka është me perspektivë dhe pamja që ofron është fantastike.Eksziston gjithashtu mundesia e nderrimit me apartament ne Tirane.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 167 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 704592c0432a49bc

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total