Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35,000 €

Lezhe, shes toke ne bregdet 1.000 m² 35.000 Euro (Tale)

  • Çmimi/m²: 35
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Tale
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 00355696902341
  • Postuar në: 23/09/2017 09:12
  • Skadon për: 102 ditë, 11 orë
Screenshot_2017-08-11-10-22-59

Përshkrim

Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe
1.000 m2 (gjatesia 40 m gjeresia 25 m), afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca.
Me Certifikat Pronesie. Cmimi 35.000 Euro

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 81 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 936598615ef3cb59

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total