Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,615,000 €

Toke ne Autostraden Tirane-Durres

  • Çmimi/m²: 170
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 35 ditë, 1 orë
18741973_10158746272510367_1103116405_n
Toke ne Autostraden Tirane-Durres - Fotografia 1Toke ne Autostraden Tirane-Durres - Fotografia 2Toke ne Autostraden Tirane-Durres - Fotografia 3

Përshkrim

Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës , një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqa totale e truallit është 9500 m2 dhe trajtohet me një cmim 170 Euro/m2.Pozicioni strategjik e bën një vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimit dhe gjithashtu është e përshtatshme për zhvillim shumëllojshmërie aktiviteti biznesi, pasi ndodhet buze rruge dhe gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 170 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 925592c00db9d0f3

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total