Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50 €

Toke Are shitet ne koder Paskuqan

  • Çmimi/m²: 50 Euro
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Rruga Mustafa Lita
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355692079413
  • Postuar: 09/01/2018 13:05
  • Skadon: 48 ditë, 8 orë
OKAZION-Toke-ne-Tirane- (1)
OKAZION-Toke-ne-Tirane- (3)OKAZION-Toke-ne-Tirane- (4)OKAZION-Toke-ne-Tirane-toka liqeni paskuqan1toka liqeni paskuqan12OKAZION-Toke-ne-Tirane- (5)

Përshkrimi

Shitet 3000 m toke ne koder paskuqan 1 me nje pamje shume te pershtatshme per te ndertuar kompleks vilash.
Ka fushpamje perfekte toka eshte me dokumenta (certifikate) Bejme dhe nderri me apartamente ose makine (me nderrin 60 Euro M ) Cmimi Pak i Diskutueshem

adresa fikse eshte ne linkun me poshte

https://www.google.com/maps/@41.3688171,19.8013375,969m/data=!3m1!1e3

Nuk ka tag

165 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5395a54ae454361d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total