Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

29,700 €

Toke 300 m2. Rruga Agush Gjergjevic. ALI DEMI

  • Çmimi/m²: 99
  • Sipërfaqe (m²): 251-300
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696728774
  • Postuar: 12/10/2018 12:18
300 - 1

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rruga Agush Gjergjevica FARKE

Okazion Shitet Toke 300 m2 ,
Prona ndodhet 600 mbi Qendren Boterore Bekashjane dhe 300 larg unazes se madhe te Tiranes.
Nga bashkia eshte konfirmuar qe lejohet ndertimi 3kate + 1 garazh.
Toka disponon certifikate te rregult pronesie dhe ka rrugen e aksesit per ne prone nga 2 drejtime.
Prones i eshte bere rivleresimi dhe shitja behet me shumen e plote.
Orientimi i prones eshte lindje – perendim. Diell gjate gjithe dites.

Projekti i Unazës së Madhe lindore të Tiranës nga zgjatimi i Lanës drejt Shkozës, për te kaluar deri në Farkë ku bashkohet me segmentin e përfunduar që të çon në kryqëzimin e hyrjes së autostradës Tiranë-Elbasan (aks me standardet e kategorisë A urbane). Kontratat mbyllen e puna nis kete vjeshte 🛣️🛑🚨🚦

Posted by Damian Gjiknuri on Sunday, August 26, 2018

Cmimi Okazion
29 700 Euro 0696728774

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9035bc05489e22cd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total