Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 €

Toke 300 m2. Ali Demi . Rruga Agush Gjergjevica

  • Çmimi/m²: 1/m2
  • Sipërfaqe (m²): 251-300
  • Adresa: Tirane. Rruga Agush Gjergjevica
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696728774
  • Postuar: 09/10/2018 12:17
Toka Asig 14-01-2017
WhatsApp Image 2018-10-01 at 08.40.28

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rruga Agush Gjergjevica FARKE

Okazion Shitet Toke 300 m2 ,
Prona ndodhet 600 mbi Qendren Boterore Bekashjane dhe 300 larg unazes se madhe te Tiranes.
Nga bashkia eshte konfirmuar qe lejohet ndertimi 3kate + 1 garazh.
Toka disponon certifikate te rregult pronesie dhe ka rrugen e aksesit per ne prone nga 2 drejtime.
Prones i eshte bere rivleresimi dhe shitja behet me shumen e plote.
Orientimi i prones eshte lindje – perendim. Diell gjate gjithe dites.

Cmimi Okazion
0696728774

Nuk ka tag

129 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5415bb1dbca93c71

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total