Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

67,000 €

Rr.Ali Demi, shitet apartament 2+1+A Kati 2, 67.000 Euro

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rr: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0666599552
  • Postuar: 10/11/2017 17:19
  • Skadon: 76 ditë, 6 orë
2
1

Përshkrimi

Apartament 2+1 me hapësira të bollshme , në një zonë mjaft të qetë për banim.
Kati i dytë, orientim mjaft i mirë i apartamentit. Totalisht i rikonstruktuar
dhe i organizuar në mënyrë perfekte., 90 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo,
ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, depo, pjeserisht i mobiluar

Nuk ka tag

267 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3355a05ce9ced4c0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total