Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Tirane Shitet toke 2000 m2 ne nje zone shume te qete dhe piktoreske

  • Çmimi/m²: 00
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Kombinat
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697497687
  • Postuar: 09/08/2017 17:10
  • Skadon: 47 ditë, 20 orë
Toka 1 web
Toka 2 webToka 3 webToka 4 webToka 5 web

Përshkrimi

Shitet toke 2000 m2 ne nje zone shume te qete dhe piktoreske. Me perspektive zhvillimi per vila sipas studimit te zones. Ndodhet buze nje liqeni te vogel me nje pamje mjaft panoramike. Ejani na vizitoni edhe per t’u clodhur nga vapa dhe zhurmat. Toka eshte me certifikate pronesie.

Nuk ka tag

47 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 541598b25b331364

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total