Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,400 €

Tirane, shitet Mercedes-Benz C 220, Automatik, Naftë, viti 2003

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684020424
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Navigator, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 18/10/2017 11:28
  • Skadon: 103 ditë, 5 orë
01
0203040506 b070809

Përshkrimi

Makina është shume e veçante ne llojin e saj, AMG Look, tapiceri lëkure, baxho xhami, disqe alumini, shume e mirëmbajtur pasi është përdorur si makine e dyte dhe ka qëndruar ne garazh pjesën me te madhe te kohës.

Nuk ka tag

456 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97159d35372c348f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total