Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 €

Tirane, Shitet firme transporti nderkombetar mallrash

  • Adresa: Tirana
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695673259
  • Postuar: 21/01/2018 01:00

Përshkrimi

Pershendetje,

Shitet nje firme transporti nderkombetar mallrash me seli ne Tirane…

Ka mbi 7 vite ne tregun shqiptar,leje transporti,license te rregullt..

Operon ne te gjithe Ballkanin dhe Europen..

Zyra ne Tirane,staf i specializuar..

Cmimi 45.000 Euro

Tel:0695673259

Nuk ka tag

340 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4135a63880ac92a9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total