Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,000 €

TIRANE, Shitet Dyqan Gjysem Bodrum 28 m²

  • Çmimi/m²: 47000
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Tiranë e Re,Njesia Nr:5,Rruga Sami Frasheri Sa Kalon Uren e Drejtoris se Policise Te ushqimore Nasi!
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0355 67555 0423 / 355 4452 7070
  • Specifikimet: Me hipotekë, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 03/11/2017 05:40
IMG_0224
IMG_0225IMG_0232IMG_0226IMG_0230

Përshkrimi

Dyqani ndodhet Tiranën e Re sa kalon Uren e Drejtoris se policise ne te majte kur shkon per te gjimnazi Petronini Luharasi .Ndodhe ne Pallatet Agimi,ne Pallat te ri 9-Katesh afer me ushqimore NASI .Dyqani eshte 28 m², Gjysem Bodrum me Dritare dhe me Banjo Brenda.Mundet te perdoret per c’far do llojë Aktiviteti.Ka dalje edhe ne Bulevardin Bajram Curri.
Artur.Sili@Gmail.Com

Nuk ka tag

242 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 29559fbdd4f7aee7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total