Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,500 LEK

Tirane, shitet Biciklete nga Austria 19 500 lek e diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675300140
  • Postuar: 10/04/2018 15:41
  • Skadon: 76 ditë
BicikleteMeilda

Përshkrimi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,
disqe rezistente,
dopio disqe,
gomat Eywatire,
comfortable Light Anti Stab,
amortizatore EUON,
rrota para me vaj EUON,
kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
Sun run 42T,
biciklete super design,
Vogue Sport Fashion,
Fashion Super Sport 7005.

Cmimi 19 500 lek e diskutuar.

Cel 0675300140

Nuk ka tag

225 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2075a7878dc65da5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total