Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

73,455 €

Tirane, shitet Apartament 2+1 I orientuar nga jugu

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 39 ditë, 18 orë
121-SIRI

Përshkrimi

Apartament 2+1 I orientuar nga jugu. Ka nje organizim ku ndahet qartë pjesa e ditës me atë të natës, tualeti me ajrim natyral dhe dhoma matrimoniale me garderobe.

Nuk ka tag

275 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 86359a141a9d8a55

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total