Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

57,500 €

Tirane, Shitet apartament 1+1 Rezidenca Alba prane 21-Dhjetorit

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Ndre Mjeda
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694040923
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 25/09/2017 09:35
  • Skadon për: 122 ditë, 20 orë
A07b
615-001

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Alba

Apartamenti perbehet nga dhome gjumi , soxhorno dhe kuzhina me dalje ne ballkon dhe tualet, kati i 1,5 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 66.6 m² dhe ndodhe ne Rezidencen Alba ndertuar nga Firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit.
MUNDESI KREDITIMI DERI NE 70 % TE VLERES !

Cmimi 57.500euro

Per me shume informacion
Cel. : 0694040923/ 0694017175

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 5274 herë (4 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2657c0585dcef95

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total