Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Tiranë, shitet Ambjent Biznesi, për dyqan ose lokal, 40m2, me hipotekë

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Tek Fresku, Rruga e Teleferikut, përballë Fizikës Përthamore
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355674821908
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 24/09/2017 20:36
  • Skadon: 47 ditë, 1 orë
Dyqani
IMG-20170801-WA0004IMG-20170801-WA0000

Përshkrimi

Është i përshtatshëm edhe për dy aktivitete njëkohësisht pasi është i ndarë dhe ka hapësirë përpara që mund të shfrytëzohet. Për afërsisht 13 vitet e fundit është dhënë me qera si dyqan ushqimore, parukeri, dyqan produktesh kozmetike etj. Është me hipotekë dhe me çmim të diskutueshëm.

Nuk ka tag

179 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 51459c7eec581640

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total