Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,800 €

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati.

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rr. Irfan Tomini
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672053361
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 05/07/2017 09:00
  • Skadon: 14 ditë, 3 orë
1
2345

Përshkrimi

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati. Ambient me siperfaqe 76m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 800 Euro/m2.
—————————————————————-
Tirana, for Sale Business Space at Irfan Tomini Street. Business Space with surface 76sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The business space is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has view from the main road and advertising opportunities, ownership lawfully.
Price 800 Euro/sqm.

Per me shume informacion… http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/1777-shesim-ambient-biznesi-ne-rr-irfan-tomini-prane-karburant-kastrati.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Nuk ka tag

3076 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2255512b68c2ccdf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total