Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59 €

Tirane, shes SSD Kingston 120 Gb nga Gjermania 59 Euro

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692911145
  • Postuar: 01/02/2018 18:58
SSD Kingston 120 Gb

Përshkrimi

Hard-drive SSD Kingston 120 Gb , te sjelle nga Gjermania ( kam vetem pak cop gjendje), i ri, ne amballazh, i pa hapur ndonjehere,

Model : SV300S37A / 120G ,
450MB/s Lexim dhe 450MB/s Shkrim ,

Cmimi 59 eur. Cel 0692911145

Nuk ka tag

89 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1555a606eb7e2269

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total