Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

210 €

Tirane, shes Laptop HP 11.6inc, 210 Euro i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684209382
  • Postuar: 11/12/2017 17:44
  • Skadon: 7 ditë, 15 orë
hp pavillion dm1

Përshkrimi

Hp Pavilion DM1 Mini Model: dm1-1115ez,

Procesor Dual Core U2300,
RAM 2Gb,
Hdd 200Gb,
Web Cam,11.6″,
Wireless,
Ngjyra e Bardhe dhe metalixato,
Super i paraqitshem.

Cmimi 210 Euro i diskutuar.

Cel 0684209382

Nuk ka tag

90 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3105975f24e094e7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total