Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

170 €

Tirane, shes Laptop Dell Core 2 duo nga Gjermania 170 eur i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696890943
  • Postuar: 17/01/2018 06:22
DellLatitudeE6400

Përshkrimi

Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz,

Ram 2Gb,
Hdd 160Gb,
14.1inch,
Wireless,
Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem.

Cmimi 170 Euro i diskutuar.

Cel 0696890943

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4625a5794aae6ea9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total