Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,500 LEK

Tirane, shes iPhone 5S 19.500 Leke i diskutueshem

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692911145
  • Postuar: 29/09/2018 11:32
  • Skadon: 32 ditë, 5 orë
iphone-5s-sg

Përshkrimi

iPhone 5S,
model A1533,
ngjyre gri e erret,
ne gjendje perfekte,
i sjelle nga USA,
punon me cdo lloj karte,
iPhone origjinal dhe me garanci.

Cmimi 19 500 lek i diskutuar.

Cel 0692911145

Nuk ka tag

323 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7285a72d8345bd9c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total