Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,500 LEK

Tirane, shes Biciklete nga Austria 19 500 lek i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684209382
  • Postuar: 16/01/2018 11:15
  • Skadon: 176 ditë, 11 orë
BicikleteMeilda

Përshkrimi

Biciklete e sjelle nga Austria, marka Meilda 8600, biciklete super design:

Vogue Sport Fashion,
Fashion Super Sport 7005,
Disqe dopio mjaft rezistente,
Goma Eywatire,
Comfortable Light Anti Stab,
Amortizatore EUON,
Rrota para me vaj EUON,
Kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
Sun run 42T,

Ne gjendje pothuaj si e re.

Cmimi 19 500 lek i diskutuar.

Cel 0684209382

Nuk ka tag

294 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 755975f0f1e891b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total