Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

230,000 €

Tirane, shes apartament 4+1+A+BLK Kati 4, 144 m² (Rr Sami Frasheri, Bllok)

  • Çmimi/m²: 1600
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rr Sami Frasheri prane LSI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692047157
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/11/2017 11:33
  • Skadon: 61 ditë, 23 orë
20171031_134658
20171031_13433020171031_13425720171031_13452920171031_13431820171031_134621IMG-20180315-WA0002

Përshkrimi

Apartament 144m2 kat i 4 me ashensor. Apartamenti disponon 3 dhoma gjumi, soxhorno te madh e, ambjent gatimi, depo magazinimi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor shperndares. Organizim perfekt per banese. Pershtatet kollaj ne ambjente zyrash si dhe me mundesi per ndarje.
Certifikate pronesie me rivleresim.

Nuk ka tag

207 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6015a0d7833d9ab8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total