Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

87,000 €

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 87.000 Euro (Rruga Kongresi i Lushnjes)

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Kongresi i Lushnjes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698973149
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 05/10/2018 09:11
PHOTO-2018-06-13-19-10-57
PHOTO-2018-06-13-19-21-50PHOTO-2018-06-13-19-21-51PHOTO-2018-06-13-19-21-51-1PHOTO-2018-06-13-19-21-52

Përshkrimi

OKAZION!!!!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati prane Hotel Mondial.
Orientim eshte Jug-Lindje .
Zona eshte e qete dhe e paster. Ka akses te lehte ne transportin publik.
Apartamenti eshte totalisht I mobiluar me pajisje dhe mobilje te reja dhe shitet I kompletuar.
Apartamenti shitet ne cmim okazion per arsye emigrimi.

CMIMI 87000 EURO

Per me shum informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose vizitoni
faqen web:

Home

Nuk ka tag

479 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3785b2a32cab4456

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total