Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

Tirane, shes apartament 1+1, 79.6 m² ne Rezidenca Alba , prane 21 Dhjetorit

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Ndre Mjeda
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 64 ditë, 2 orë
651-001
A07b

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Alba

Apartamenti perbehet nga dhome gjumi , soxhorno , ballkon, tualet, i gjithe orientimi i apartamnetit eshte jug, ndodhet ne katin e 5 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 79.6 m² dhe ndodhe ne Rezidencen Alba ndertuar nga Firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit

MUNDESI KREDITIMI DERI NE 70 % TE VLERES

Cmimi 72,000 EURO

Per me shume informacion

Cel. : 0694017175

Nuk ka tag

5672 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 82457bc0cf38a6df

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total