Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Tirane, ofroj vend pune Vajza ne fushen e estetikes, kryesisht per masazh

  • Profesioni: Masazhiere
  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, perballe Gulf, MASAZH RELAX
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685624153
  • Postuar: 17/01/2018 18:03
  • Skadon: 57 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Kerkojme vajza ne fushen e estetikes, kryesisht per masazh. Te kene eksperience, ose te duan te mesojne ne kete fushe. Vajzat duhet te jene te sjellshme, te komunikueshme, te paraqitshme dhe te afta per te punuar ne grup.
Adresa: Rruga Myslym Shyri, perballe Gulf, MASAZH RELAXCel: 0685624153
Cel. : 0685624153

Nuk ka tag

207 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 1825a5f7a78ae779

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total