Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Tirane, ofroj vend pune Vajza ne fushen e estetikes, kryesisht per masazh

  • Profesioni: Masazhiere
  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, perballe Gulf, MASAZH RELAX
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685624153
  • Postuar: 23/05/2018 17:42
  • Skadon: 94 ditë, 14 orë

Përshkrimi

Kerkojme vajza ne fushen e estetikes, kryesisht per masazh. Te kene eksperience, ose te duan te mesojne ne kete fushe. Vajzat duhet te jene te sjellshme, te komunikueshme, te paraqitshme dhe te afta per te punuar ne grup.
Adresa: Rruga Myslym Shyri, perballe Gulf, MASAZH RELAX
Cel. : 0685624153

Nuk ka tag

388 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6055b0581474e35f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total