Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Tirane, ofroj vend pune MJEKE

  • Profesioni: Mjek
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: marketing@keit.al
  • Postuar: 15/06/2017 12:21
  • Skadon: 23 ditë, 2 orë
logo KEIT per shpallje

Përshkrimi

Klinika KEIT kërkon të punësojë MJEKE.

– Të zotërojë liçensën e ushtrimit të profesionit të mjekut.
– Të njohë shumë mirë GJUHËN ITALIANE.
– Eksperienca e mëparshme përbën avantazh.
– Të jetë e përkushtuar në punë.
– E aftë për të punuar në grup.
– Pagesa e kënaqshme dhe mundësi për të mësuar dhe trajnuar.
– Aftësi komunikimi dhe marrëdhënie me publikun.

Të interesuarat të dërgojnë CV me foto tek adresa: marketing@keit.al
Vetëm të përzgjedhurat do të kontaktohen për fazën e intervistës!

Adresa: Rruga Dritan Hoxha,
pranë pallatit të sportit “Asllan Rusi”,
sh. II, k. II, Tiranë, Albania.

Nuk ka tag

55 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8459425f4664729

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total