Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE

  • Paga: ME MAREVESHJE
  • Profesioni: Agjent turizmi
  • Adresa: Rruga Mine Peza, TIRANE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672162135
  • Postuar: 11/02/2018 17:32

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE

Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe shitje.

Te kete njohuri te gjuhes angleze cdo gjuhe tjeter eshte avantazh .

Te kete njohuri te mira kompjuterike .

Te jete korrekte dhe e gatshme per te punuar ne grup .

Te kete eksperience pune ne agjensi udhetimi .

Te njohin mire sistemin Amadeus perben avantazh.

Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e emailit : agency-ideal@hotmail.com

Cel. : +355672162135
Te perzgjedhurit do kontaktohen ne interviste.

Nuk ka tag

862 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6555a7f4cee23f5a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total