Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Tiranë Mundesi e Arte Punsimi ne FUTURE HOME

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0665557810
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 33 ditë, 16 orë
Tiranë-Mundesi-e-Arte-Punsimi-ne-FUTURE-HOME

Përshkrim

Nuk je i kënaqur me punen që bën, të pelqen jetë më intensive?
Kërkon të fitosh mbi 1000 Euro në muaj ?!
Bashkohu me FUTURE HOME REAL ESTATE !
Kompania më e mirë e Ndërmjetësimit në Tiranë ofron vende pune për Agjent Shitje pasurish të paluajtëshme.
•Agjenti duhet:
•Të di gjuhë të huaj
•Të jetë mbi 23 vjeç
•Të jetë i komunikueshëm
Mjaftojnë këto tre detaje për tu rritur sëbashku, dhe për tu berë ndër më të mirët në Tregun Imobiliar .
Dërgoni CV tek info@futurehome.al dhe do ju komunikojmë nëse jeni i përzgjedhur për intervistë!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 357 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 39058eb36dab944a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total