Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Tirane, kerkohet specialist AutoCad 3D

Përshkrimi

Tirane, Ofroj vend pune disenjues (autocad 3D).

Puna fokusohet ne disenjimin dhe projektimin parametrik te elementeve te ndryshem gjeometrik. Paga eshte e kenaqshme.

Kritere qe duhet te plotesoje kandidati jane:
1. Te kete kualifikim per perdorimin profesional te nje ose me shume prej:
AUTOCAD 3D / INVENTOR 3D / CATIA 3D / SOLIDWORKS
2. Te jete i afte te punoje me deadline.
3. Te permbushe me pergjegjesi detyrat e caktuara.

Nese jeni te interesuar dergoni cv dhe numrin tuaj te kontaktit ne adresen: dftrailers.albania@gmail.com
Nese perzgjidheni do ju kontaktojme per dhenien e intervistes.

Nuk ka tag

394 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4005a3cfe8a3b3cc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total