Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

TE BLLOKU TIRANE E RE, SHITET DYQAN GJYSEM BODRUM 28m²

  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: TE BLLOKU TIRANE E RE,Njesia Nr:5,Rruga Sami Frasheri Sa Kalon Uren e Drejtoris se Policise ne te Majte kur shkon per te Gjimnazi Petronini Luharasi .Te ushqimore Nasi!
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0355 676 497536 OSE 355 4452 7070
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 14/05/2018 18:11
  • Skadon: 3 ditë, 10 orë
IMG_0224
IMG_0226IMG_0229IMG_0230IMG_0232Dyqan ne Shitje

Përshkrimi

DYQANI ndodhet TE BLLOKU Tiranën e Re Rruga Sami Frashëri sa kalon Uren e Drejtoris se policise ne te majte kur shkon per te gjimnazi Petronini Luharasi .Ndodhe ne Pallatet Agimi,ne Pallat te ri 9-Katesh afer me ushqimore NASI .Dyqani eshte 28 m², Gjysem Bodrum me Dritare dhe me Banjo Brenda.Mundet te perdoret per ç’do llojë Aktiviteti.Ka dalje edhe ne Bulevardin Bajram Curri.

Artur.Sili@Gmail.Com

Nuk ka tag

513 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8765a1adc0f564be

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total