Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

46,900 €

TIRANE E RE, SHITET DYQAN GJYSEM BODRUM 28m²

  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: TIRANE E RE,Njesia Nr:5,Rruga Sami Frasheri Sa Kalon Uren e Drejtoris se Policise ne te Majte kur shkon per te Gjimnazi Petronini Luharasi .Te ushqimore Nasi!
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0355 67555 0423 OSE 355 4452 7070
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 16/03/2018 01:36
  • Skadon: 70 ditë, 21 orë
IMG_0224
IMG_0226IMG_0229IMG_0230IMG_0232

Përshkrimi

DYQANI ndodhet Tiranën e Re sa kalon Uren e Drejtoris se policise ne te majte kur shkon per te gjimnazi Petronini Luharasi .Ndodhe ne Pallatet Agimi,ne Pallat te ri 9-Katesh afer me ushqimore NASI .Dyqani eshte 28 m², Gjysem Bodrum me Dritare dhe me Banjo Brenda.Mundet te perdoret per ç’do llojë Aktiviteti.Ka dalje edhe ne Bulevardin Bajram Curri.

Artur.Sili@Gmail.Com

Nuk ka tag

363 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8765a1adc0f564be

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total