Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Tirane Apartament 2+1 me Qera, ne Qender, afer Sheshit Wilson

  • Adresa: Rruga Zef Jubani Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697763141
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Me parapagim, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/06/2017 10:20
  • Skadon: 26 ditë, 23 orë
1
23456

Përshkrimi

Tirane Apartament 2+1 me Qera, ne Qender, afer Sheshit Wilson, 500 Euro

Rruga Zef Jubani , japim me Qera Apartament 2+1 + Toilet + Ballkon.
Kati 11 dhe i fundit, i mobiluar mire.
Ambjent i Qete dhe me drite.

Kohezgjatja e Kontrates min. 1 Vit, ose me shume.
Qeraja 500 Euro ne muaj.

Agjencia Albaprona
Tel. 069 77 63 141
https://albaprona.wordpress.com

Nuk ka tag

157 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 956594782440e98f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total