Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 LEK

Tirane (200M mbi Shkollen e Baletit 1+1 Kati 2

  • Adresa: Rr. Shyqiri Ishmi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692176602
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 14/02/2018 07:39
  • Skadon: 175 ditë, 17 orë
IMG-b38a3a41ea47074477356656fb1738db-V
IMG-6d62022cb3fd3fdae55594e327990723-VIMG-d77c276f41bcc36d6de04ed6b7cd83ba-VIMG-b905cc1eee7ba07f34543c93ee480eda-VIMG-dccefc48f90a159ef9008e9d7b7345fb-VIMG-c0ce0a6d7d062ae8d1bc54858bf505eb-VIMG-a51500d558055b038637cf8d70a2d7ae-VIMG-a20de1c0ce3db36a4492093bacd3942a-VIMG-3ef003877bf2c7ba663f288f1b37c231-V

Përshkrimi

Tirane, jap me qera Apt 1+1+A+BLK Kati i 2, 62 m2, Çmimi 35,000 Leke/Muaj. ( 200 Metra mbi Shkollën e Baletit.)
Pallati është i Ri i pajisur me ashensor. Apt eshte i mobiluar totalisht me kondicioner, paisjet elektro shtepiake dhe mobiljet te reja. Ka nje ballkon ne dhomen e gjumit.
Për më teper informacion mund te kontaktoni në numrin :
0692176602

E-mail: tonivojka@gmail.com

Nuk ka tag

95 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 2065a83ce870ac2d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total