Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

TIRAN E RE TE BLLOKU, SHITET DYQAN GJYSEM BODRUM 28m²

  • Çmimi/m²: 45000
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Te BLLOKU Tiranë e Re, Njesia Nr:5, Rruga Sami Frasheri Sa Kalon Uren e Drejtoris se Policise ne te Majte Te ushqimore Nasi!
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Cell: 0355 67555 0423 Tel:355 4452 7070
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 15/11/2018 18:52
  • Skadon: 54 ditë, 19 orë
Dyqani 1
Dyqani 2jpgDyqani 3Dyqani 4Dyqani 5Dyqani 6Dyqani 7Dyqani -M

Përshkrimi

Dyqani ndodhet Tiranën e Re te BLLOKU

sa kalon Uren e Drejtoris se policise ne te majte kur shkon per te gjimnazi Petronini Luharasi .Ndodhe ne Pallatet Agimi,ne Pallat te ri 9-Katesh afer me ushqimore NASI .Dyqani eshte 28 m², Gjysem Bodrum me Dritare dhe me Banjo Brenda.Mundet te perdoret per ç’far do llojë Aktiviteti. Ka dalje edhe ne Bulevardin Bajram Curri.

Cell: 0355 67555 0423 Tel:355 4452 7070 or Artur.Sili@Gmail.com

Nuk ka tag

539 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 825b325f15f12f1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total