Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

TEKNIKE TE PROCESEVE TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT

  • Paga: 00000
  • Profesioni: Administrator rrjeti
  • Adresa: Rr "Medar Shtylla" Komuna e Parisit, Tirane.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699422794
  • Postuar: 06/09/2018 16:21
  • Skadon: 84 ditë, 20 orë
images

Përshkrimi

Multiservis Center,ne bashkepunim me Sielte S.P.A , kompani Leader ne sektorin e telekomunikacionit ofrojne vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne suport teknik , back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret per punesim:
– Njohje e mire gjuhes italiane.
– Orar full-time.
– Deshire per te mesuar.
– Prioritet u jepet personave qe jane diplomuar ne deget informatike dhe inxhinierike (telekomunikacion,elektronike, elektrike, fizike, matematike…etj).
Ofrohet :
-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit
-Trajnime
-Ambient pozitiv dhe dinamik
-Kontrate e rregullt pune

Te interesuarit mund te kontaktojne me:
Tel: 0699422794
Email :segretaria@multiserviscenter.al

Nuk ka tag

353 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4565ad5968c3ef1a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total