Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

 

Teknik Kompjuteri/Programues Sistemeve Operacionale.Windows, Linux/IT

  • Paga: 25.000
  • Profesioni: Teknik
  • Rrethi: Shkodër
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0665346201
  • Postuar në: 08/01/2017 12:49
  • Skadon për: 152 ditë, 21 orë

Përshkrim

Teknik per Riparimin e Aparaturave Elektronike dhe Digjitale(TV,Kamera,Dvr)Teknik per Riparimin e Kompjuterave dhe Laptope.Programues Sistemeve Operacionale.Windows, Linux/Mirembajtes rrjeti (Internet Teknologji)

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 67 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 99258721e8a5aa92

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues