Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Operatore

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699588328
  • Postuar: 20/04/2018 17:46
  • Skadon: 90 ditë, 13 orë
new new

Përshkrimi

Call-it, call center ne Tirane, kerkon Team Leader/Supervisore/Operatore ne gjuhen Italiane per fushaten Vodafone Casa.

KERKOHET :
– te kete njohje te gjuhes italiane mjaftueshem per te komunikuar (supervisoret duhet te kene njohuri mbi mesataren te gjuhes italiane)
– eksperienca ne fushata te ngjashme perben avantazh (jo kusht i domosdoshem)

Ofrojme nje ambient pune komod, orari 13:00-21:00 (ne turne prej 4,6 oresh) dhe kontrate te rregullt pune.

Te interesuarit te dergojne CV ne e-mail: callitshpk@gmail.com
Ose te na telefonojne ne nr e cel: 0699588328
Adresa: Rr. e Elbasanit, prane Drejtorise se Tatimeve, Tirane.

Nuk ka tag

230 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2495a61cf9c3f707

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total