Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 LEK

Tavoline Ping-Pongu

  • Adresa: Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682033792
  • Postuar: 31/07/2017 22:08
  • Skadon: 22 ditë, 10 orë
tavolina-a
tavolina-btavolina-ctavolina-d

Përshkrimi

Tavolinë e markës Tekno-PRO për ambiente të mbyllura e palosëshme dhe e lëvizëshme me rrota, në gjëndje të re ka edhe një set raketash dhe 8 topa.

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2059664180b4cd2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total