Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Tavolina Inoxi

  • Adresa: Komuna Vaqarr,Tirane, perball Pepa servis
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355692066027 +355699675747
  • Postuar: 20/07/2018 18:00
AKSESORE PER MOBILJE
kembe tavoline Inoxistrukture hekuri tavolineKangjella Pishinetavoline Inoksitavoline InoxTavoline inoksBazamente Inoksi dhe hekuri per mobiljeskelet inoksi per tavolinatavoline Inoksi

Përshkrimi

Bazamente Inox-i dhe Hekuri per Tavolina.

Akesore Inox-i per Mobilje të brendshme dhe të jashtme.
Kangjella dhe aksesore per to .

Nuk ka tag

645 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6765ab250c3b82d4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total