Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000 LEK

tavolina dhe karrige 8 sete

  • Adresa: bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 919 9922
  • Postuar: 30/01/2018 10:53
  • Skadon: 68 ditë, 3 orë
karrige

Përshkrimi

8 sete: Cdo set eshte i perbere nga 1 tavoline dhe tre karrige. 1 set kushton 15 000 leke te reja.

Tavolinat jane rezistente ndaj ujit dhe kane vetem 2 muaj perdorim.
Karriget jane me material hekuri dhe druri dhe me mundesi te nderrimit te copes dhe ngjyres se shiltes sipas deshires dhe kane vetem dy muaj perdorim.

Nuk ka tag

227 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5775a6f8f3415cad

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total