Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

600 LEK

Tapet bari natyral per parqe,lulishte,fusha futbolli,kopshte shtepish

  • Adresa: Kemishtaj
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: 0682279599
  • Postuar në: 27/08/2017 15:01
  • Skadon për: 24 ditë, 9 orë
14519773_1074896092626960_5023962422869821412_n
14708322_1074896315960271_1955794507202551024_n13509034_1412103385477097_2603538556437241371_n13418486_1408419939178775_8285141816094066355_o13115939_1389318851088884_8415829016172590927_o197780_622180684469375_584793741_n14446228_816469991827378_4771873693520368535_n

Përshkrim

Prodhojme Tapet Bari Natyral per parqe,lulishte,fusha futbolli,kopshte shtepish.Krijoni gjelberimin e ambjenteve tuaja per 24 ore dhe shijoini per vite me rradhe. Tapeti i prer ne cast sipas porosis tuaj.Tapeti shitet me 600 leke te reja per meter katror. Cel 0682279599 Web www.qilimiiblerte.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1166 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 173580495661e0fd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total