Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Supervisor / Team Leader

  • Paga: E kenaqshme
  • Profesioni: Supervizor
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698192151
  • Postuar: 16/04/2018 09:32
  • Skadon: 18 ditë, 5 orë
logo evo.net

Përshkrimi

Evo-Net eshte ne kerkim te 2 Team Leader/Supervisor per fushaten Vodafone Casa.

Kriteret:
– Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
– Eksperience te meparshme ne fushaten Vodafone Casa
– Te jete i/e afte te punoje ne grup dhe te kete aftesi te mira komunikative.
– Te jete dinamik dhe te kete deshire per te arritur rezultate

Ofrojme:
– Pagese shume e kenaqshme (baze + bonus)
– Pune Full Time
– Kontrate e rregullt pune sipas ligjit ne fuqi

Te intersuarit te dergojne CV ne e-mail evonet.tr@gmail.com, ose te telefonojne ne nr e cel 0698192151 per te caktuar orar per interviste.

Ju mirepresim!

Nuk ka tag

181 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5335ac88f37eed7b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total